درباره محصولات استیل البرز, سینک استیل البرز

مزیت های محصولات استیل البرز

مزیت های محصولات استل البرز

ویژگی های یک سینک خوب چیست ؟

سینک استل البرز :

سینک ها به چهار دسته کلی تقسیم میشوند :

دسته اول سینک های معمولی هستند که ضخامت ورق و عمق لگن بسیار کمی دارند و روکار هستند. این نوع سینک ها در سایز های 120*60 100*60 80*60 و همچین با همین سایز ها در ابعاد 50 سانتی هم به صورت رو کار تولید میشوند . که برای کابینت هایی به عمق صفحه 50 سانت استفاده میشود.

دسته دوم سینک های نیمه فانتزی هستند که به نسبت سینک معمولی ضخامت ورق بیشتری دارند و عمق لگن آنها نیسز بیشتر است .سینک های نیمه فانتزی نیز هم به صورت روکار و توکار تولید میشوند.

سینک نیمه فانتزی نیز خود به دو دسته تقسیم میشود :

-دسته اول سینک پروانه : سینک هایی که از انتهای کار داری فرم انحایی هستند که به آنها در زبان عامیانه سینک پروانه گفته میشود.

-دسته دوم سینک نیمه باکسی : این نوع سینک ها دارای لگن های نیمه گرد بوده و گوشه های کرو دارند سینک های نیمه باکسی استیل البرز دارای عمق لگن بسیار خوبی هستند به عنوان مثال سینک 725 استیل البرز با عمق 22 سانت سینک بسیار مناسبی هست که در دو نوع روکار و توکار تولید میشود.

دسته سوم سینک های فانتزی هستند که از جنس ورق ضخیم تر و کیفیت ورق بهتری برخوردار هستند که این نوع سینک ها نیز به صورت تو کار و روکار تولید میشوند.

بعضی از سینک های فانتزی دارای جا مایع و جای اسکاچ نیز هستند که از این رو ظاهری زیبا به آشپزخانه شما میدهند.

blankblank

دسته چهارم سینک های زیر کار هستند که برای کابینتهایی با صفحه کورین یا سنگ طبیعی استفاده می شوند که به صورت کاسه ای جدا از زیر صفحه به آن میچسبد .

سینک های زیر کار استیل البرز تنها سینک هایی هستند که دارایی کنارهایی کرو هستند و باعث میشود جرم و چربی در کناره های سینک نماند و به راحتی نظافت شود.

blankblank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *