درباره محصولات استیل البرز, گازهای رومیزی استیل البرز

گازهای استیل البرز

ویژگی استیل البرز

برترین برندهای گاز کدام هستند؟

برنده از نظر کیفیت و تنوع با هم متفاوت هستند:

بهترین های استیل البرز در گاز میتوان به به چند نمونه اشاره کرد که در نوع خود بی رغیب هستند به عنوان مثال گاز S5910 دارای سه شف جدید که راندمان حرارتی بسیار بالایی دارند است که در هیچ یک از محصولات دیگر ایرانی دیده نمی شود.

وجود این سر شعله ها در استیل البرز باعث شده در مصرف زمان و انرژی صرفه جویی شود و خانم های خانه از لذت آشپزی سریع بر خوردار باشن.با توجه به این موضوع البرز مارکت پیشنهاد میکنه برای خرید توجه فراوانی به راندمان حرارت گاز داشته باشند .

از دیگر سری های استیل البرز که متمایز از بقیه برندها هستند میتوان به گاز S6121-S6125-S5911 اشاره کرد.

گاز های ایتالیایی استیل البرز چه ویژگی ای دارند؟

گازهای ایتالیایی استیل البرز دارای سر شعله های SABAF و DEEFENDI میباشد که جز معتبرترین برندهای اروپایی میباشد و فندک های فوق سریع و اسپانیایی میباشد.

گازهای استیل البرز

اکثر خانه ها نیاز به آشپزخانه داردن و نیاز هر فرد به مصرف غذا امری انکار ناپذیر می باشد که در همین راستا اجاق گاز جزو ضروری ترین اجزای تشکیل دهنده آشپزخانه میباشید اجاق گازها به سه گونه مبله ، صفحه ای(توکار) و رومیزی میباشند.

اجاق گازهای مبله میتوانند دارای فر نیز باشند درحالی که اجاق گازهای صفحه ای فاقد فر بوده  و باید فر جداگانه خریداری شود.

درسالهای اخیر استفاده از اجاق گازهای صفحه ای در اشپزخانه ها متداول شده است و میزان تقاضای آن از سوی مشتریان روبه افزایش است و شاید دوعامل اشغال فضای کمتر و زیبایی بیشتر  را از عوامل این افزایش تقاضا دانست.

مزایا و معایب اجاق گازهای مبله و صفحه ای : اجاق گازهای مبله قدرت حرارتی بیشتری نسبت به صفحه ای داشته ولی اشغال فضای بیشتر  در آشپزخانه های کوچک نسبت به  اجاق گازصفحه ای از معایب و نقاط ضعف آن میباشد.

اجزاء و قطعات این گاز ساباف ایتالیا بوده است.از نظر اندازه دارای طول 90 سانتی متر و عرض 50 سانتی متر است که اندازه ی استاندارد گازهای 5 شعله ی رومیزی است. از نظر سطح مصرف انرژی نمره ی A  را به خود اختصاص داده است.

دارای گارانتی 24 ماه می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *