درباره محصولات استیل البرز

هود آشپزخانه استیل البرز

انواع هود استیل البرز

ویژگی هودها

هود آشپزخانه یکی از تجهیزات ضروری در هر خانه است که به حفظ سلامتی افراد و همچنین از بین بردن بوی نامطبوع، رطوبت و چربی حاصل از پخت و پز کمک می‌کند.

هود با تهویه هوای داخل آشپزخانه و از بین بردن بو و دود، از تجمع باکتری‌ها در محیط جلوگیری می‌کند و به نوعی موجب تصفیه هوا نیز می‌شود.

فیلتری که در انواع هود آشپزخانه تعبیه شده است، قابل تعویض و شستشو است و باید بعد از مدتی استفاده، بررسی و در صورت نیاز شسته و یا عوض شود.

برای خرید هود استیل البرز اینجا را کلیک کنید.

هود توکار استیل البرز

هود آشپزخانه توکار یا مخفی از لحاظ کارکرد شباهت زیادی به هود مورب دارد و تنها موضوعی که در مورد آن وجود دارد، این است که در بخش زیر کابینت قرار می‌گیرد و فضای کمتری را اشغال می‌کند.

هود آشپزخانه توکار استیل البرز به عنوان یکی از کم صدا ترین انواع این نوع هود شناخته می‌شود که کیفیت و عملکرد بسیار مطلوبی دارد.

هود شومینه ای استیل البرز

 

هود استیل البرز شومینه‌ای ظاهری شبیه به قیف دارد و به طور معمول بر روی دیوار نصب می‌شود. این هودها معمولاً از استیل یا شیشه ساخته می‌شوند و یا ترکیبی از شیشه و استیل هستند.

بیشتر هودهای شومینه‌ای مجهز به لامپ هالوژن یا ال ای دی هستند.

هود مورب استیل البرز

هود مورب با ظاهری مدرن و امروزی به صورت مورب و با زاویه حدود 45 درجه در بخش بالای گاز نصب می‌شود. صدای کم و صفحه کنترل لمسی از ویژگی‌های مثبت این نوع هود محسوب می‌شود.

اکثر برندهای معتبر ایرانی همچون هود اخوان، ایلیا استیل، کن، البرز از این مدل هود آشپزخانه تولید می‌کنند.

هود موتور پلاستیکی

در مورد هودهای موتور پلاستیکی ، در درجه ی اول باید بدانید، که این هودها، نسل پیشرفته ای از هودهای به اصطلاح موتور پلاستیکی هستند که در واقع موتورشان از جنس کربو بوده و تنها از روی عادت نهادینه شده در تمام فروشگاه ها، موتور پلاستیکی نامیده می شوند. این موتورها کاملا نسوز هستند و در اثر حرارت زیاد و به مرور زمان، نه آب می شوند و نه تغییر حالت داده و صدای اضافه ای را تولید می نمایند.

هودهای موتور پلاستیکی اخوان  نیز با صدای بسیار کم و نا محسوسی کار می کنند و از دوام و ماندگاری بسیاری برخوردارند.

متاسفانه برخی افراد به خاطر اطلاعات نادرستی که در این زمینه دارند، این هودها را نامرغوب و کم دوام می دانند، در صورتی که این تصور کاملا اشتباه است و این هوده ها، کیفیت یکسانی را، با هزینه ی بسیار کم تر، برای صاحبانشان به ارمغان می آورند.

هود موتور فلزی

هودهای موتور فلزی، همان طور که از نامشان بر می آید، دارای موتوری با بدنه و پروانه های حلزونی فلزی می باشند و از کیفیت و دوام بسیار بالایی برخوردارند.

متاسفانه برخی افراد به خاطر داشتن ذهنیت قدیمی و منفی، که به اشتباه در طول سالیان گذشته کسب نموده اند، این هودها را بسیار پر سرو صدا می دانند و استفاده از آن ها را، ترجیح نمی دهند، در حالی که شرکت اخوان، با به کار گیری آخرین تکنولوژی ها و با استفاده از تجهیزات و قطعات مرغوب و با کیفیت، موفق به ساخت هودهایی شده است که تولید صدای بسیار کمی دارند و حتی روشن بودنشان در آشپزخانه، حس نمی شود.

blank

شاید برایتان جالب باشد که بدانید، تولید صدای هودهای تمام فلزی استیل البرز ، حتی کم تر از هودهای موتور پلاستیکی این شرکت است و یکی از مزایای بسیار مهم آن، حفظ همین صدای کم تا پایان عمر می باشد، چراکه پره های فلزی این محصول، در اثر حرارت و به مرور زمان تغییر حالت نمی دهند و از حالت استاندار خود خارج نمی شوند، و در نتیجه صدای غیرعادی دیگری را تولید نمی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *