درباره محصولات استیل البرز, گازهای رومیزی استیل البرز

کارخانه استیل البرز

 شرکت صنایع استیل البرز (سهامی خاص) :

کارخانه استیل البرز

شرکت صنایع استیل البرز تولید کننده گاز ، سینک ، هود بوده و اکنون پس از سالها تجربه ظرفیت تولیدات خود را در محصولات سینک استیل البرز،اجاق گازرومیزی استیل البرز ، هود مورب و مخفی به بیش از 1.500.000 قطعه محصول در سال ارتقاء بخشیده و تولیدات خود را به بیش از 200 مدل مختلف در بازارهای داخلی و بیش از 40 کشور جهان از جمله خاورمیانه، خاور دور، کانادا، جنوب آفریقا، اقیانوسیه و اروپا عرضه می نماید.همچنین گاز استیل البرز در دو نوع قطعات ایرانی و ایتالیایی تولید و صادر میشود.گاز رومیزی با بهترین کیفیت تولید شده.

این شرکت جهت نیل به اهداف خود که مهمترین آن کیفیت بالای محصولات تولید شده و در نهایت برخورداری از سازمانی مشتری مدار است، تلاش و مساعی خود را از همان ابتدای کار که خریداری و وارد نمودن ورقهای Stainless Steel می باشد.

آغاز نموده و به همین دلیل در تولید بخش عمده ای از محصولات خود ورق SUS304L (با ترکیب 18% کروم و 10% نیکل) را مورد استفاده قرار میدهد. این ورقها عمدتاً از کشورهای فرانسه و ژاپن خریداری شده و دارای استانداردهای JIS ژاپن و ASTM آمریکا می باشد و از سایر ورقهای موجود براق تر، جهت عملیات ساخت و کشش انعطاف پذیرتر و در مقابل اسیدها و بازها مقاومتر می باشد.

سینک ظرفشویی کارخانه استیل البرز

از آنجا که تولید سینکهای پرسی یا Mono Block همواره با محدودیت هایی همچون کشش همزمان سه لگن یا دو لگن با عمق متفاوت مواجه است.شرکت صنایع استیل البرز مبادرت به راه اندازی واحد دیگری به نام ” خرم صنعت” جهت رفع این محدودیت و تولید سینکهای جوشی یا فانتزی نمود.

بدین ترتیب هر یک از قسمت های سینک اعم از سینی و لگن به طور جداگانه قالبسازی، پرس و پالیش گردیده و نهایتاً توسط ماشین آلات تمام اتوماتیک CNC ) Computer Numerical Control ) به یکدیگر متصل می شوند، به نحوی که پس از اتمام کار و پشت سر نهادن تمام مراحل تولید (35 درجه) سینکی در اختیار مصرف کننده قرار می گیرند که کاملاً یک تکه و بدون آثار جوش می باشد.سینک استیل البرز

بنابراین سینکهای فانتزی به علت تکنیک خاص تولید فرصت استفاده از ورق های ضخیم تر را فراهم نموده و پالیشینگ مرحله به مرحله موجب کیفیت بالای محصولات تولید شده می گردد. از سوی دیگر به علت ساختار تولید و تعدد قالب ها تنوع در فرم و ابعاد سینک امکان پذیر بوده و محصولات شرکت در انواع و مدلهای متفاوت که گاهاً انحصاری و توسط واحد طراحی شرکت تهیه میگردد, تولید می شوند.

اجاق گاز توکار مناسب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

یکی از مهمترین وسیله هایی که امروزه برای هر خانه ای مورد نیاز است اجاق گاز رومیزی می باشد. بیشتر خانه هایی که به سبک مدرن ساخته می شوند دیگر از اجاق گازهای قدیمی استفاده نمی کنند و اجاق گاز رومیزی توکار را در خانه های خود مورد استفاده قرار می دهند. البته باشد دقت.

اجاق گاز های استیل البرز در دو نوع :1_با قطعات ایتالیایی 2_با قطعات ایرانی در یکی از مجهز ترین کارخانه های کشور تولید میشود. متعدد شدن نوع گاز ها باعث شده قیمتها نیز متفاوت شود و مشتریان گرامی توانایی خرید لازم را داشته باشند.

شیرآلات استیل البرز

نکات مهمی که باید در انتخاب شیرآلات به آن دقت داشته باشید :

همانطور که می دانید یکی از مهمترین تجهیزات خانه شیرآلات به شمار می آید که سال هاست تمامی صاحبان خانه از این وسیله برای خانه خود استفاده می کنند.

شیرآلات انواع گوناگونی دارد که هر فردی طبق سلیقه خود آن را انتخاب میکند .

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *